Nabídka služeb pro školy

 

Firma MVJ EXPRES s.r.o. se kromě dopravních služeb zabývá i dalšími službami cestovního ruchu a v nemalé míře i službami pro školy, školky, sportovní oddíly a jakékoliv další kolektivy. Specializujeme se na školy a školky v přírodě, školní výlety a výměnné pobyty pro děti různé věkové kategorie.

Při pořádání některých akcí spolupracujeme také s ověřenými cestovními kancelářemi.

 

V průběhu celého roku pořádáme různé tematické výlety jednodenní i vícedenní. Jedná se o zájezdy poznávací, vždy se vážící k určité oblasti poznání (přírodní, historické, literární apod.). V případě zájmu vytváříme i vzdělávací materiály, které jsou rozdány každému žákovi/studentovi. Materiály obsahují shrnující informace k danému tématu, fotografie z navštívené lokality, užitečné odkazy a křížovky či osmisměrky.

Ke všem výletům lze zajistit také kompletní služby podle požadavku: dopravu, ubytování, stravování, průvodcovské služby, exkurze, atd.

 

Nabídka tematických školních výletů

 

  • Hydrologie: vodopády
  • Vulkanická činnost Nízkých Jeseníků
  • Pradědova galerie (pro nejmenší klienty)
  • Velkomoravská říše
  • Po stopách J. A. Komenského
  • atd.

 

Propagační materiály k některým tematickým výletům lze stáhnout v sekci Ke stažení.

V případě zájmu o zajištění některé z výše uvedených služeb nás neváhejte kontaktovat. Společně jistě nalezneme vyhovující řešení přesně dle Vašich požadavků. Výlet na jakékoliv téma lze vytvořit na míru dle přání školy.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.